Scroll Top
ul. Wspólna 56, 00-684 Warszawa

Travel Express Golf

WE KNOW GOLF!

Wakacje golfowe w Europie i na całym świecie

IAGTO Certificate

Witamy w Travel Express Golf, wiodącym polskim touroperatorze oferującym wyjazdy golfowe dla Firm w Europie i na całym świecie.  Nasz zespół składa się z zapalonych golfistów i doświadczonych profesjonalistów w dziedzinie podróży, dzięki czemu nasze golfowe przygody są zarządzane z pasją i doświadczeniem.  W 2005 roku zostaliśmy pierwszym w Polsce członkiem IAGTO, największej i najbardziej prestiżowej organizacji touroperatorów golfowych na świecie.

Jesteśmy prawdziwymi entuzjastami golfa, którzy osobiście odwiedzili i grali na polach golfowych w większości oferowanych przez nas miejsc.  W przypadkach, gdy sami nie zwiedziliśmy danego regionu, korzystamy z naszej rozległej sieci profesjonalnych partnerów golfowych IAGTO, aby pomóc w zaplanowaniu wymarzonych wyjazdów golfowych dla Firm.

OTO CO OFERUJEMY:

Unikalne wakacje golfowe na całym świecie:

Od Europy po USA, Kanadę, Australię, Tajlandię, Indie, Mauritius, RPA i nie tylko, tworzymy niezapomniane wyjazdy golfowe dostosowane do konkretnych preferencji i wymagań.

Unikalne rezerwacje Tee Time:

Rezerwujemy Tee Time nawet na najbardziej popularnych polach golfowych na całym świecie, zapewniając dostęp do najlepszych doświadczeń golfowych.

NOWOŚĆ!!! W Ameryce Północnej możemy teraz zarezerwować Tee Time na wielu najsłynniejszych prywatnych polach golfowych.

Te tak zwane “Bucket List” pola golfowe są w wielu przypadkach niemożliwe do gry dla zwykłych golfistów.   My to umożliwiamy!

W Travel Express Golf zapewniamy wyjątkową obsługę i niezapomniane wrażenia, gwarantując, że Twoje wyjazdy golfowe przekroczą wszelkie Twoje oczekiwania.

Skip to content