Kim jesteśmy?

Nie jesteśmy zwykłym biurem podróży. Jesteśmy Patnerem biznesowym FCM Travel Solutions, która jest jedną z największych organizacji zajmujących się korporacyjnymi wyjazdami. Travel Express to ścisła współpraca z biurami podróży w ponad 90 krajach na całym świecie, to ponad 20 lat doświadczenia i co najważniejsze, 9000 zadowolonych klientów. Nigdy się nie zatrzymujemy i zawsze dajemy z siebie wszystko. To mocne podstawy, na których budujemy naszą tożsamość. Dlaczego my?

Ponieważ nic nas nie ogranicza!

Podołamy każdym wymaganiom i zmierzymy się z każdym wyzwaniem. Stale dopasowujemy się do ekspresyjnych zmian na rynku i zawsze orientujemy się w najnowszych trendach, w dziedzinie rozrywki. Nasz zespół jest świetnie zorganizowany, doświadczony i niezwykle kreatywny. Nikt tu nie jest przypadkowy. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, wedle zapotrzebowań i możliwości budżetowych. Szczegóły dopracowujemy na każdym etapie organizacji, a stały kontakt z klientem zapewnia szybką reakcję na każde niespodziewane okoliczności. Po prostu jesteśmy najlepsi.

Co robimy?

Nasze usługi kierujemy do pracowników firm różnych szczebli, różnorodnych kontrahentów, czy też kluczowych klientów. Organizujemy wyjazdy firmowe, które mają różne cele i oblicza. Od spotkań i konferencji po wyjazdy integracyjne. Nie ograniczamy się jedynie do rezerwacji miejsc hotelowych i zapewnienia transportu. Nasza firma to znacznie więcej. Działamy kompleksowo zapewniając pełną realizację i logistykę na każdym szczeblu organizacji każdego eventu. Przez lata wypracowaliśmy wyjątkowe relacje z liniami lotniczymi, hotelami, firmami transportowymi, zespołami ekspertów oraz lokalnymi władzami. To daje nam szerokie pole do działania, dzięki czemu państwa wyjazd służbowy będzie kreatywny, przyjemny, prosty i bezpieczny.

Zapewniamy wybór bazy hotelowo-konferencyjnej na terenie całego kraju, namioty, catering, prezentacje multimedialne, profesjonalny sprzęt konferencyjny, w tym kabiny do tłumaczeń symultanicznych i multimedia najnowszej generacji.

Na atrakcje wieczorne takie jak biesiady, bale, gale i imprezy taneczne zapraszamy na prośbę naszych klientów zespoły coverowe, kabarety, konferansjerów, iluzjonistów, hipnotyzerów, a nawet gwiazdy estrady. Dla wszystkich tych atrakcji dostarczamy systemy nagłaśniające i oświetleniowe profesjonalnie dostosowane do wielkości pomieszczeń, w tym także lampy dyskotekowe, plazmowe, lasery i ekrany.

Dla uczestników żądnych adrenaliny, podczas wyjazdów integracyjnych organizujemy atrakcje typu TeamBuilding. Nie tylko quady czy paintball, ale także mniej popularne a równie ciekawe zajęcia alpinistyczne, czy strzelanie z broni i łuku. Możliwości są nieograniczone, a wszystko to spinamy doskonale dogranym transportem autokarowym, czarterem samolotów, wynajmem limuzyn i zabytkowych samochodów.

Kochamy wyzwania a zadowolenie klienta jest dla nas największą wartością, dlatego zawsze stajemy na wysokości zadania!

 

Akredytacje:

facebook